KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929258
nr 1492 9258
M Sammot. Signerad, Eibsee Garmisch partenkirchen. Olja på duk, 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:52:05
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr